PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Tesco zatrudni 200 osób w nowym centrum dystrybucyjnym

Autor: dlahandlu.pl 25 sierpnia 2016 10:36

Tesco zatrudni 200 osób w nowym centrum dystrybucyjnym Na zdj. Tesco w Warszawie, fot. PTWP

Ruszyła rekrutacja pracowników do nowego centrum dystrybucji Tesco w Komornikach koło Poznania. Na obsadzenie czeka 200 etatów.

Na zainteresowanych czekają stanowiska magazyniera oraz magazyniera - operatora wózka widłowego wysokiego składu, Tesco poszukuje także pracowników technicznych. 

Tesco oferuje swoim pracownikom umowę o pracę, zapewnia bogaty pakiet świadczeń socjalnych oraz szerokie możliwości rozwoju i awansu. Do grona 200 zatrudnionych bezpośrednio przez Tesco dołączy podobna liczba pracowników tymczasowych, którzy będą wspierać pracę centrum w okresach szczególnie intensywnych handlowo. Dla wygody pracowników, w obiekcie zlokalizowana będzie stołówka z własną kuchnią. Obok magazynu powstanie parking na 160 samochodów osobowych i 30 rowerów.

Nowy magazyn dołączy do dwóch działających aktualnie centrów dystrybucji Tesco zlokalizowanych w Teresinie koło Warszawy i Gliwicach. Magazyn w Komornikach rozpocznie pracę na przełomie września i października. Będzie obsługiwał 140 sklepów Tesco w północno-zachodniej Polsce. Z magazynu realizowane będą dostawy tzw. suchej żywności, czyli produktów niewymagających przechowywania i transportu w obniżonych temperaturach.

Zainteresowani mogą zgłaszać się do centrów rekrutacyjnych w hipermarketach Tesco przy ul. Serbskiej i Mrągowskiej w Poznaniu.

Przeczytaj także:

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • adam 2016-08-26 21:46:43

  Lepiej zatrudnijcie zamiast Ukraińców tych leserów z Krakowa co wymyślili aby kasjerki sprzątały za sprzątaczki w sklepie po godzinach pracy bez dodatkowego wynagrodzenia.Obniżyli firmie sprzątające w sklepie godziny pracy,a w to miejsce każą dodatkowo pracować kasjerkom bez wynagrodzenia za sprzątaczki.Bo chcą zaoszczędzić trochę kasy.To jakiś absurd.Gdzie się podziały związki zawodowe chroniące interesy pracownika!!

 • Kupuję tylko w tesco 2016-08-25 21:01:11

  Napiszcie ile płacą... 200 mijesc pracy dla Ukrainców..

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  19,20

 • Śr

  11,63

 • Min

  9,07

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane