PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Tesco zwróci pieniądze klientom niezadowolonym z produktów marki własnej

Autor: www.dlahandlu.pl 3 października 2013 13:32

Tesco gwarantuje, iż będzie zwracać pieniądze za zakupione produkty z logo firmy, jeśli tylko nie spełnią one oczekiwań klientów. Nowa "Gwarancja Satysfakcji" obowiązuje od 3 października we wszystkich 450 sklepach Tesco. Każdy zakupiony, także już otwarty czy napoczęty produkt z logo Tesco na opakowaniu, można zwrócić, jeśli tylko nie trafił w gusta klientów.

Gwarancja zwrotu kosztów produktów, obejmująca wszystkie produkty żywnościowe i nieżywnościowe z logo Tesco na opakowaniu (z wyjątkiem alkoholi i baterii) to zupełna nowość na polskim rynku. - Jesteśmy tak pewni jakości produktów z logo Tesco, iż umożliwiamy zwrot kosztów zakupionego produktu, gdy tylko klient ma w stosunku do niego jakiekolwiek zastrzeżenia. To nasza Gwarancja Satysfakcji - wyjaśnia Michał Sikora z biura prasowego Tesco Polska.

Dla polskich klientów podstawowym kryterium wyboru sklepu na zakupy jest cena. Jednak - jak pokazują badania przeprowadzone na zlecenie Tesco - jakość i świeżość produktów zawsze są w trójce najważniejszych cech, jakich oczekują od sklepu. Zaś w przypadku świeżej żywności - to właśnie jakość i świeżość, bardziej nawet niż cena, decydują o tym, jaki sklep wybierą na miejsce swoich zakupów. Gwarancja Satysfakcji ma być dobrą okazją dla nieprzekonanych do marki własnej.

Produkty Tesco można zwrócić do 30 dni po dacie zakupu, jednak nie po przekroczeniu terminu przydatności do spożycia. W przypadku produktów świeżych, „Gwarancja Satysfakcji" obowiązuje do określonej liczby dni podanej na opakowaniu. W przypadku produktów kupowanych na kilogramy czy sztuki, jeśli nie mają terminu przydatności na etykiecie, klaienci mają dwa dni na ewentualny zwrot towaru. Każdy ze zwracanych produktów powinien zawierać co najmniej 75 proc. zawartości opakowania. Podstawą do zwrotu produktu jest paragon.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • b. prac. sieci 2013-10-03 18:17:50

  Ale halo, castorama robi to od dawna!!!!!

  A tak między nami "marka własna" to badziejstwo pierwszej klasy. produkty wyprodukowane tylko dla....np. Tesko, Biedronki to nic innego jak oprócz niskiej ceny też złej jakości bo dostawca lub producent ponosi stratę na cenie zbytu wymuszoną rzez kupca danej firmy. Niska cenka to "nic w składzie produktu" NIC NIE MA ZA DARMO.....TANIE MIĘSO JEDZA PSY i naiwni klienci, stąd coraz szersza sfera niezadowolonych!!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,40

 • Śr

  4,43

 • Min

  2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane