Textilmarket uruchamia kolejne placówki w Rumunii

Autor: dlahandlu.pl 30 grudnia 2015 10:58

Na rynku rumuńskim w grudniu zostały otwarte 3 placówki sieci dyskontowej TXM textilmarket. Markety powstały w miejscowości Timisoara oraz Targu Mures. TXM planuje dalszy rozwój sieci w tym kraju.

W efekcie sieć liczy w tym kraju 4 placówki. Pierwszy na rynku rumuńskim sklep TXM textilmarket ruszył w połowie listopada w miejscowości Sighetu Marmatiei, tuż przy granicy z Ukrainą.
"Sprzedaż realizowana w rumuńskich sklepach w przeliczeniu na powierzchnię handlową jest wyższa niż średnia uzyskiwana w naszym kraju. To daje bardzo dobre perspektywy dla dalszego rozwoju sieci w tej części Europy” – powiedział Robert Kwiecień, wiceprezes zarządu TXM S.A.
Za granicą sieć TXM textilmarket posiada łącznie 18 placówek. W Czechach działa 9 marketów, z tego 8 uruchomionych zostało w tym roku. Z kolei na Słowacji w tym roku powstały 3 nowe placówki i jest ich łącznie 5. Aktualnie cała sieć TXM textilmarket liczy 358 sklepów, z czego 340 zlokalizowanych jest w naszym kraju. Dla porównania na koniec grudnia 2014 r. sieć TXM textilmarket liczyła 309 marketów.

TXM SA prowadzi także sprzedaż internetową przez e-sklep www.txm24.pl. Spółka należy do Grupy Kapitałowej Redan S.A. Więcej informacji www.txm.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,59

  • Śr

    14,83

  • Min

    9,45

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane