Tłumacz języka migowego wsparciem dla klientów Silesia City Center

Autor: wyborcza.pl 31 marca 2017 10:11

Jako pierwsze i jedyne centrum handlowe na Śląsku Silesia City Center w Katowicach wprowadziła usługę tłumacza dla osób głuchych. Bezpłatna usługa tłumacza języka migowego działa w trzech obszarach.

Tłumacz języka migowego załatwi np. reklamację poprzez witrynę internetową. Prowadzi rozmowę z osobą głuchą. W jej imieniu kontaktuje się z odpowiednim sklepem, składa reklamację i w czasie rzeczywistym odpowiada na wszystkie pytania. Infolinia umożliwia połączenie trójstronne tak, by na ekranie widać było twarze wszystkich uczestników rozmowy: tłumacza, pracownika centrum oraz osoby dzwoniącej - informuje Gazeta Wyborcza.

Z kolei poprzez wideoterminal dostępny w Punkcie Informacyjnym Silesia City Center osoba głucha będzie mogła połączyć się z tłumaczem języka migowego za pomocą urządzenia z kamerą.

Dodatkowo aplikacja mobilna - tłumacz Migowy Seventica - umożliwi skorzystanie z pomocy tłumacza języka migowego w dowolnym miejscu w Polsce (tam, gdzie zasięg sieci 3G pozwala na transmisję obrazu).

Więcej: www.wyborcza.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane