Tomasz Biernacki dostał zgodę UOKiK na przejęcie kontroli nad Dino

Autor: www.dlahandlu.pl 31 stycznia 2017 12:42

Tomasz Biernacki dostał zgodę UOKiK na przejęcie kontroli nad Dino fot. za dino.pl

Po przeprowadzeniu postępowania antymonopolowego wszczętego na wniosek Tomasza Biernackiego Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na dokonanie koncentracji, polegającej na przejęciu przez Tomasza Biernackiego kontroli nad Dino Polska S.A. z siedzibą w Krotoszynie.

Przypomnijmy, koncentracja polegać będzie na zmianie jakości sprawowanej kontroli. Dotychczas kontrola nad Dino Polska S.A. sprawowana jest wspólnie przez Tomasza Biernackiego i Polish Sigma Group S.a.r.l. z siedzibą w Luksemburgu. W wyniku koncentracji kontrola nad spółką sprawowana będzie wyłącznie przez Tomasza Biernackiego.

Koncentracja jest ściśle związana z debiutem sieci na giełdzie. 5 grudnia 2016 r. został złożony prospekt emisyjny do zatwierdzenia przez Komisję Nadzoru Finansowego.

W zależności od powodzenia oferty publicznej i ilości posiadanych akcji przez Polish Sigma Gropu S.a.r.l. po przeprowadzeniu oferty publicznej może dojść do przejęcia kontroli przez Tomasza Biernackiego.

Przez ostatnie lata sieć Dino rozwijała się bardzo dynamicznie zwiększając liczbę sklepów ze 111 w 2010 roku do 628 na koniec 2016 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Ruda 2017-02-03 22:08:09

    Może i się rozwija ale to jak wykorzystywani są pracownicy to się w głowie nie mieści . Wyzysk ludzi . Nie dbają nic o pracowników . W żadnym markecie jak w Dino nie ma kontroli. Poniżaja pracownika ten co robi dużo nic premi a co co du..liżą kierownikowi to mają najwięcej . Pszerwa to jak w zegarku . Ludzie jedyny market w którym już bym nie chciała pracować !!!!

  • managerinho 2017-01-31 16:06:05

    przyjmują do transportu?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8398

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane