Tomasz Kopeć odpowie za wdrożenie strategii detalicznej połączonych sieci drogerii

Autor: propertynews.pl 14 marca 2012 18:39

Tomasz Kopeć odpowie za wdrożenie strategii detalicznej połączonych sieci drogerii

Rada Nadzorcza spółki Interchem SA powołała Tomasza Kopcia na stanowisko wiceprezesa zarządu Interchem SA i jednocześnie wiceprezesa zarządu Polbita sp. z o.o. Tomasz Kopeć będzie odpowiedzialny za realizację nowej strategii detalicznej połączonych sieci Drogerie Aster oraz Natura.

Tomasz Kopeć, jako wiceprezes spółek Interchem oraz Polbita będzie nadzorował pion biznesu detalicznego, który po fuzji marek - Drogerie Natura oraz Aster, obejmuje prawie 400 sklepów detalicznych w całej Polsce. Odpowiedzialny będzie także za wdrożenie nowej strategii detalicznej połączonych sieci.

Tomasz Kopeć pełni funkcję wiceprezesa spółek od 1 marca 2012 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach doradztwa strategicznego i restrukturyzacyjnego, takich jak Roland Berger Strategy Consultants, Kolaja & Partners i Deloitte. Realizował projekty dla firm zarówno handlowych, jak i produkcyjnych w Polsce i za granicą. Zajmował się także projektami wspierającymi proces M&A, takimi jak due diligence czy integracja poakwizycyjna. Przez ostatnie 4 lata był związany z międzynarodową firmą doradczą Roland Berger, która opracowała również nową strategię dla połączonych sieci Drogerie Natura i Aster. Był szefem zespołu doradczego, odpowiedzialnego za tworzenie tej strategii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,61

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9413

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane