Tomasz Suchański nowym szefem Biedronki

Autor: Rzeczpospolita 3 grudnia 2010 09:32

Tomasz Suchański nowym szefem Biedronki

Tomasz Suchański został nowym dyrektorem generalnym Biedronki. Pedro Pereira da Silva, dotychczasowy dyrektor sieci, objął funkcję chief operations officer grupy Jeronimo Martins oraz country managera - podaje Rzeczpospolita.

Tomasz Suchański dotychczas odpowiadał za finanse w polskiej spółce portugalskiej grupy. Zdaniem eksperta cytowanego przez gazetę, jego awans może oznaczać, że Biedronka przymierza się do wejścia w nowe formaty handlowe i jeszcze bardziej przyspieszy tempo rozwoju na polskim rynku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Polak 2010-12-04 20:15:44

    JM zainwestuje w Polsce jeszcze mase pieniędzy bo ten kraj to dla nich kura znosząca złote jajka. Od nowego roku będzie otwierała się średnio 1 Biedronka dziennie w gminach od 2000 mieszkańców. Do 2012r. będziemy mieli około 3000 szt. tych szkodników w kraju. Biedronka jako sponsor reprezentacji Polski będzie miała w 2012r. najlepszy czas antenowy na reklamę. Do tego producenci już dziś dają im większą gramaturę produktów w niższej cenie niż do hurtu. Większość markowych produktów w Biedrze jest tańsza na półce niż dla kupca w hurtowni. Niebawem dzięki głupocie naszych władz oraz biedzie obywateli nie będziemy mieli nic Polskiego. W tym roku zamknęło się około 4000 polskich sklepów, które zniszczyła sieciowa konkurencja. Za trzy lata będziemy kupować tylko i wyłącznie w sieciach zagranicznych bo nic polskiego już nie zostanie, będziemy tankować na zachodnich stacjach paliw, kupować prąd od zachodnich włąścicieli i gromadzić pieniądze w zachodnich bankach płacąc za ubezpieczenie zagranicznym agencjom. Nie będziemy mieli nic Polskiego w Polsce i wtedy dopiero obudzimy się z ręką w nocniku bo wszystkie pieniądze z zysków tych firm wyjadą z polski, a my będziemy tylko najemnikami u zagranicznych przedsiębiorców. Zobaczymy...

  • technolog 2010-12-03 10:33:29

    wielkie sieci wyciskaja niskie ceny i dobra jakośc na producenta , na reklamy , na gazetki .Potem jak producent nie dostracza towaru bo nie ma na ocrótowke, kończy sie wspólpraca .No i pozostaja wysokie kary za nieterminowośc!!!!!!!!!!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11052

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane