Tomasz Wołek z gościnnym felietonem w magazynie Feed, wydawanym przez Jeronimo Martins

Autor: dlahandlu.pl 22 września 2016 10:38

Jeronimo Martins wydało pierwszy numer magazynu Feed, w którym zamierza "dzielić się z czytelnikami poglądami, analizami oraz spojrzeniem na otoczenie społeczne, gospodarkę i środowisko". W pierwszej edycji magazynu jednym z autorów jest Tomasz Wołek, były naczelny Życia Warszawy i dziennika Życie.

Współtwórcy obecnej edycji magazynu Feed to m.in. Rafael Pardo, były minister pracy Kolumbii i były prezydent miasta Bogota, Ricardo Avila, redaktor naczelny Portafolio - najbardziej wpływowego dziennika ekonomicznego w Kolumbii, a także Teresa De Sousa, dziennikarka portugalskiego dziennika Publico.

Pierwszy numer porusza zagadnienia związane z ociepleniem klimatu. W magazynie dominują wątki dotyczące trzech krajów, w których Jeronimo Martins prowadzi swoje sklepy - Portugalii, Polski i Kolumbii. W tym wydaniu Magazynu Feed Tomasz Wołek przybliża sylwetki Roberta Korzeniowskiego i Roberta Lewandowskiego oraz zajmuje się historią futbolu w Polsce i inwestycjom w boiska dla młodzieży tzw. orliki.

Magazyn w języku angielskim, który będzie wydawany dwa razy w roku w nakładzie 1000 egzemplarzy i liczy 138 stron. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,10

  • Śr

    2,97

  • Min

    2,26

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane