Tomasz Zimoch jako dziennikarz sportowy wystąpił w reklamach Lidla

Autor: dlahandlu.pl 1 sierpnia 2016 10:13

Sieć sklepów Lidl Polska rozpoczęła kampanię reklamową z udziałem dziennikarza sportowego Tomasza Zimocha. W akcji promowana jest oferta artykułów szkolnych. Oferta promocyjna została wprowadzona z początkiem sierpnia - podały wirtualnemedia.pl

Spoty radiowe z udziałem Tomasza Zimocha są utrzymane w konwencji relacji sportowych: dziennikarz pełnym emocji głosem opisuje promowane produkty. Reklamy od weekendu są emitowane w różnych rozgłośniach ogólnopolskich (z oferty Polskiego Radia i nadawców prywatnych).

Kampania jest też prowadzona m.in. w telewizji i internecie, gdzie pokazywane są spoty bez udziału Tomasza Zimocha. 

Cztery lata temu, przed i w czasie Euro 2012, w kampanii reklamowej Lidla brał udział Jacek Gmoch.

Według danych Kantar Media od stycznia do maja br. cennikowe wydatki reklamowe Lidl Polska w mediach pozainterentowych wyniosły 225,5 mln zł, o 10,6 proc. więcej niż rok wcześniej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • kac_per 2016-08-13 13:04:39

  Znienawidziłem Zimocha, za te skrzeczące poniżające Jego osobę reklamy, a wcześniej było odwrotnie - uwielbiałem Go za erudycję, wyobraźnię i swobodę kształtowania myśli i przekładanie tego na z...ste wypowiedzi i komentarze.

  Cóż pieniądz nie śmierdzi, prawda? Ponoć każdy ma swoją cenę - szczególnie w dzisiejszych czasach.  Przykra sprawa - upadek wszystkich autorytetów, a co będzie dalej nie chce mi się nawet myśleć- wyłączę radio ,wyłączę telewizor.Amen

 • k.k. 2016-08-08 15:10:21

  Panie Tomku, przykro słuchać jak ktoś taki "wyprzedaje" swoje życiowe "imperium". Usłyszeć Pana głos w radio w tej nowej, żenującej roli to naprawdę przykra sprawa. Szkoda! Wydawało się, że wielu by się zdecydowało, ale nie Pan!

  Aczkolwiek, może mogło być gorzej... reklama leku na żylaki, hemoroidy, nietrzymanie moczu? ;/

 • słuchacz 2016-08-07 16:57:48

  Tragedia. Nie mogę tego słuchać.

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,55

 • Śr

  3,20

 • Min

  2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane