Top Market bierze kolejną lokalizację po MarcPolu

Autor: www.dlahandlu.pl 9 sierpnia 2016 12:09

W miejscu sklepu MarcPol przy ulicy Pruszkowskiej 19/21 w Warszawie będzie działał Top Market. Spółka Delikatesy Stolicy złożyła wniosek o pozwolenie na sprzedaż alkoholu w tej lokalizacji.

Wcześniej informowaliśmy m.in. o placówkach przy Podskarbińskiej i Trakt Brzeski 131 w Warszawie oraz w Markach przy ul. Piłsudskiego 182. Taka sama sytuacja miała miejsce w lokalizacjach upadłej sieci w Błoniu i Kełpinie.

Ponadto, w Warszawie w kilku lokalizacjach po Marcpolu działają obecnie sklepy pod logo Delikatesy Stolicy: przy ul. Wiolinowej, Braci Wagów, Giewont i Zwycięzców.

Na początku czerwca 2016 Sąd Rejonowy w Warszawie ogłosił upadłość likwidacyjną spółki MarcPol. Jednocześnie 6 czerwca sąd oddalił wniosek dłużnika (Marcpol SA) o zatwierdzenie warunków sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa dłużnika (Marcpol SA), złożony w związku z przygotowaną likwidacją.

Top Market działa od 2004 roku. Sieć prowadzi swoją działalność na Mazowszu, Lubelszczyźnie, Pomorzu, Warmii, Kujawach, Podlasiu, Małopolsce, Dolnym Śląsku oraz w województwie łódzkim.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,75

  • Min

    3,62

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane