PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Top Market w kolejnych lokalizacjach Marcpolu

Autor: dlahandlu.pl 21 czerwca 2016 14:47

Top Market w kolejnych lokalizacjach Marcpolu

W kolejnych lokalizacjach po upadłym Marcpolu pojawiają się szyldy Top Market. Wcześniej informowaliśmy m.in. o placówkach przy Podskarbińskiej i Trakt Brzeski 131 w Warszawie oraz w Markach przy ul. Piłsudskiego 182. Taka sama sytuacja ma miejsce w lokalizacjach upadłej sieci w Błoniu i Kełpinie. To 5. lokalizacji z kilkudziesięciu sklepów Marcpol, które zostały zlikwidowane w tym roku.

Na początku czerwca 2016 Sąd Rejonowy w Warszawie ogłosił upadłość likwidacyjną spółki MarcPol. Jednocześnie 6 czerwca sąd oddalił wniosek dłużnika (Marcpol SA) o zatwierdzenie warunków sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa dłużnika (Marcpol SA), złożony w związku z przygotowaną likwidacją.

Udziałowcem PGS są m.in. spółka Sklepy Doroty, w której prezesem zarządu jest Andrzej Dworakowski, który do 21 grudnia 2015 roku był członkiem rady nadzorczej Marcpol SA.

Top Market działa od 2004 roku. Sieć prowadzi swoją działalność na Mazowszu, Lubelszczyźnie, Pomorzu, Warmii, Kujawach, Podlasiu, Małopolsce, Dolnym Śląsku oraz w województwie łódzkim.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Jolanta 2016-06-22 15:41:53

  Fascynujące. Urzekła mnie ta historia... Czy doczekamy się czegoś nowego? A nie tylko artykułu "kopiuj-wklej" :/

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,99

 • Śr

  1,36

 • Min

  0,85

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane