Topaz i Api Market w nowych obiektach handlowych

www.portalspozywczy.pl 21 października 2014 11:16

Delikatesy Api Market zostały otwarte w obiekcie handlowym na Woli w Warszawie. Kolejne sklepy, tym razem sieci Topaz, zostaną otwarte w obiektach handlowych, które zostaną oddane do użytku do końca tego i przyszłego roku - informuje spółka Philipiak Investment, która m.in. reprezentuje najemców i właścicieli na rynku powierzchni handlowych.

Na Warszawskiej Woli przy ul. Siedmiogrodzkiej 11 zostały otwarte nowe delikatesy spożywcze Api Market. Powierzchnia sklepu wynosi 350 m.kw. W ciągu najbliższych kilku miesięcy sklep zostanie powiększony do powierzchni 600 m.kw.

Do końca 2014 roku do użytku zostaną także oddane obiekty min. w Raciążu ul. 19 Stycznia (sklep Topaz o powierzchni 1000 m2), w Nowym Mieście Nad Pilicą przy ul. Tomaszowska (sklep Topaz o powierzchni 900 m2).

- Pozostałe obiekty są w trakcie realizacji i na tą chwile są objęte tajemnicą handlową - informuje spółka Philipiak Investment i wymienia, że na początku przyszłego roku uruchomiony zostanie dyskont spożywczy w podwarszawskiej Zielonce (powierzchnia 800 m2), delikatesy spożywcze o powierzchni 1000 m2 na Warszawskiej Pradze Południe oraz w Otwocku (powierzchnia 850 m2).

Kolejne obiekty oddane zostaną do użytku pod koniec przyszłego roku. Będą się znajdowały w podwarszawskim Rembertowie (dyskont o powierzchni 1 400 m2) oraz Zielonce (delikatesy o powierzchni 950 m2).

W planach na 2015 rok jest również otwarcie dyskontu spożywczego w podwarszawskim Radzyminie w bliskim sąsiedztwie realizowanego przez spółkę Philipiak parku handlowego.

W planach jest też otwarcie delikatesów spożywczych w Mszczonowie, Międzylesiu oraz Przysusze, a także uruchomienie obiektu w Legionowie o powierzchni 1 400 m2 w którym znajdzie się kilka lokali handlowo-usługowych o powierzchni od 120 do 450 m2.

Firma Philipiak Investment oferuje usługi w sektorze nieruchomości komercyjnych w zakresie przeprowadzania transakcji, obejmujące reprezentowanie najemców i właścicieli na rynku powierzchni handlowych oraz usługowych, a także sprzedaż nieruchomości, wynajem powierzchni handlowych i usługowych. Reprezentuje sieci handlowe w ich ekspansji na polskim rynku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane