Topaz wchodzi do woj. warmińsko-mazurskiego

Autor: www.dlahandlu.pl 7 października 2013 10:07

Ostatnie miesiące to czas znacznych inwestycji dla sieci Topaz. - Wdrożyliśmy nowy system informatyczny, rozbudowujemy nasze centrum logistyczne, otwieramy kolejne punkty handlowe poszerzając kierunku ekspansji o nowe województwa. Już niebawem będziemy nie tylko w mazowieckim, podlaskim i lubelskim, ale też warmińsko-mazurskim - mówi w rozmowie z serwisem dlahandlu.pl Jarosław Bieliński, dyrektor generalny sieci Topaz.

- Generalnie sytuacja w handlu wymaga ciągłej czujności i szybkiej reakcji na to co się dzieje na rynku. I tu, my, jako sieć regionalna czujemy swoją mocną stronę. Jesteśmy elastyczni, dopasowujemy ofertę do poszczególnych lokalizacji, dbamy o jakość asortymentu i jego szeroki wybór. Mamy teżbardzo aktywną politykę promocyjną. W ostatnim czasie wprowadziliśmy diametralną zmianę w naszych gazetkach - ukazują się co 7, a nie co 10 dni - podkresla dyrektor sieci Topaz.

Jak przyznaje Jarosław Bieliński, handel małopowierzchniowy nie ma dziś lekko. - Tym bardziej cieszymy się, że w 20 rocznicę naszej działalności możemy mówić o dobrej kondycji sieci Topaz - dodaje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,19

  • Śr

    4,27

  • Min

    3,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane