Torba do pakowania próżniowego od Jana Niezbędnego

Autor: produkty 16 maja 2012 10:30

Torba do pakowania próżniowego od Jana Niezbędnego

Na sklepowych półkach pojawił się nowy produkt marki Jan Niezbędny - torba do pakowania próżniowego ułatwiająca przechowywanie np. zimowej odzieży, pościeli, koców oraz rzeczy, które zajmują zbyt dużo miejsca w domowych szafach.


Torba próżniowa Jana Niezbędnego dzięki swoim właściwościom pozwala zmniejszyć objętość przechowywanych w niej rzeczy nawet o 75 proc. 
Posiada ona specjalny zawór, który umożliwia swobodne usunięcie powietrza z jej wnętrza za pomocą odkurzacza. Jeśli akurat nie mamy możliwości skorzystania z niego powietrze możemy usunąć także poprzez mocne naciśnięcie torby. W ten sposób jego nadmiar uleci przez specjalną strunę. Aby uniknąć dostania się do wnętrza torby nieczystości jest ona wyposażona specjalny klips, który ułatwia szczelne zamknięcie struny.
Dzięki właściwościom hermetycznym torby, mamy pewność, że rzeczy w niej przechowywane są chronione przed wilgocią, insektami, kurzem czy pleśnią. Dodatkowo torba jest transparentna, co pozwala na łatwe i wygodne sprawdzenie co znajduje się w jej wnętrzu, bez konieczności otwierania.
Torba do pakowania próżniowego wymiary: 60 x 80 cm. Cena: 8,90 zł
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,39

  • Śr

    1,60

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9343

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane