Toruńska Plaza zostanie oddana do użytku jeszcze w tym roku

Autor: ISB 24 sierpnia 2011 11:00

Firma deweloperska Plaza Centers N.V. podtrzymuje plan oddania do końca bieżącego roku do użytkowania centrum handlowego Toruń Plaza.

" Odnotowaliśmy duże postępy w aktualnie realizowanych projektach. Dostrzegamy dobre wyniki w pozyskiwaniu nowych umów wynajmu i oczekujemy otwarcia naszych projektów, m.in. w Toruniu" - powiedział prezes spółki Rana Shtarkmana.

Dodał, że widzi "zachęcające" oznaki na rynku inwestycyjnym i zwiększoną aktywność transakcyjną, szczególnie w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. W jego ocenie, jest to dobrym prognostykiem dla portfela centrów handlowych spółki. Zaznaczył również, że wysokie saldo środków pieniężnych i "umiarkowane" zadłużenie zapewniają potencjał do dalszych inwestycji.

Spółka deweloperska Plaza Centers N.V miała 28,57 mln euro skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. 2011 roku wobec 25,85 mln euro zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody ogółem wyniosły 28,62 mln euro wobec 9,55 mln euro rok wcześniej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,74

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11052

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane