PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Total wchodzi na polski rynek z pierwszymi stacjami. Chce rozwijać się poprzez franczyzę

Autor: www.dlahandlu.pl 22 stycznia 2015 14:03

W czwartek koncern Total poinformował, że będzie inwestował w rozwój stacji paliw w Polsce. W przeciągu najbliższych dwóch lat Total planuje rozszerzenie swojej działalności do co najmniej 100 punktów.

Total Polska postanowił wejść na rynek detalicznej sprzedaży paliw. Obecnie w Polsce funkcjonują dwie stacje koncernu. Na całym świecie Total prowadzi ponad 15 tys. punktów i obsługuje 4 miliony klientów dziennie.

- Naszym pierwszym celem jest otwarcie 100 stacji w ciągu najbliższych dwóch lat. Naszym priorytetem jest budowanie relacji z partnerami dzielącymi naszą pasję do wysokiej jakości produktów i usług - mówi Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska.

Stacje stacji paliw Total będą zlokalizowane przede wszystkim w zachodniej oraz południowej części kraju, jednak w dalszej perspektywie koncern przewiduje rozszerzenie obszaru działalności na inne regiony Polski.

Jak przyznała Magdalena Myszczyszyn, dyrektor Działu Stacji i Hurtu Paliw w firmie Total Polska, rozwój sieci paliw planowany jest w oparciu o model franczyzowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane