PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Total z dwoma nowymi stacjami paliw

Autor: dlahandlu.pl 15 września 2015 11:26

Total Polska uruchomił dwa punkty pod marką francuskiego koncernu: w Łęknicy i Sękowicach, które zlokalizowane są w sąsiedztwie granicy niemieckiej. Obecnie funkcjonuje 6 stacji paliw Total na terenie południowo-zachodniej Polski oraz w woj. zachodnio-pomorskim.

Piąta stacja Total działa w miejscowości Łęknica (woj. lubuskie) od początku sierpnia. Jest ona położona  około 1 km od granicy z Niemcami, w pobliżu drogi krajowej nr 12. Całodobowa stacja paliw posiada parking oraz sklep o powierzchni 72 mkw., w którym są sprzedawane produkty spożywcze i przemysłowe, w tym akcesoria do pielęgnacji samochodów.

Inwestycja w Sękowicach (woj. lubuskie) znajduje się ok. 6 km od miejscowości Gubin i jest dostępna dla klientów jest od 1 września. Stacja ma WiFi, restaurację serwującą dania obiadowe oraz parking
z miejscami postojowymi, również dla samochodów ciężarowych. Dodatkowo, dla kierowców TiR, przewidziano możliwość zakupu Toll Collect w celu uiszczenia opłaty drogowej za samochód ciężarowy. Nowe stacje w portfolio Total Polska otwarto w wyniku partnerskiej współpracy nawiązanej z zielonogórską spółką Apexim AB.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane