Towarowa 22 będzie zintegrowaną częścią Warszawy

Property News 30 marca 2018 12:12

Towarowa 22 będzie zintegrowaną częścią Warszawy - zapowiada Nicklas Lindberg, prezes Echo Investment. - Chcemy wprowadzić na stołeczny rynek produkt, który stanie się naszym okrętem flagowym. Towarowa 22 zaoferuje ponad hektar przestrzeni publicznej, biur, handlu i usług. Nie zabraknie również funkcji mieszkaniowej, w tym mieszkań dla studentów. Jak zapewnia deweloper, prace projektowe idą pełną parą.

Nieruchomość Towarowa 22 ma 6,5 ha łącznej powierzchni, na której ma powstać ok. 80 tys. mkw. powierzchni docelowej.

- Nie będzie to kolejny wysokościowiec, ale budynki na ludzką miarę - prezes Echo Investment. - Wizja Towarowej jest znacznie bardziej zbliżona do koncepcji Browarów Warszawskich, niż do większości centrów - ale z komponentem innym niż w przypadku tradycyjnych obiektów handlowych.  Gastronomia, rozrywka i miejsca do odpoczynku sprawią, że projekt będzie można porównać, np. do Manufaktury w Łodzi.

Centrum handlowe Towarowa 22 ma powstać w Warszawie w dzielnicy Wola. W ramach projektu zostanie zrealizowana m.in. nowa, wielkomiejska pierzeja biur i domów handlowych wzdłuż ulicy Towarowej. Nastąpi restytucja ulicy Wroniej, która „wróci do miasta” jako otwarty, przeszklony pasaż. Powstanie też plac Kazimierza – współczesny ogród miejski, a Dom Słowa Polskiego zmieni się w centrum kulturalne z kawiarniami, księgarnią i miejscami przeznaczonymi na ekspozycję sztuki.

Więcej na propertynews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,70

  • Śr

    5,19

  • Min

    3,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8529

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane