Tower Investments chce się przenieść na GPW

Autor: dlahandlu.pl 3 lutego 2017 09:46

Zarząd Tower Investments S.A., deweloper powierzchni komercyjnych,  poinformował o podjęciu decyzji o rozpoczęciu procesu ubiegania się o dopuszczenia akcji spółki na rynek regulowany organizowany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., a tym samym przeniesieniu notowań akcji z alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect na rynek regulowany GPW.

Zarząd Tower Investments planuje debiut w drugiej połowie 2017 roku, jednocześnie na tym etapie nie podjęto decyzji co do przeprowadzenia oferty publicznej, w tym jej parametrów. 

Realizacja zamiaru ubiegania się o dopuszczenie akcji spółki do obrotu na rynku regulowanym oraz przeprowadzenie nowej emisji akcji w trybie oferty publicznej wymagać będzie zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia oraz podjęcia decyzji przez akcjonariuszy spółki.

W lipcu ub. r. spółka Tower Investemnts zadebiutowała na NewConnect. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów zewnętrznych w zakresie pozyskiwania nieruchomości, kompleksowej obsługi procesów administracyjnych oraz realizacji obiektów. Klientami spółki są szybko rozwijające się renomowane sieci handlowe takie jak: Netto, Biedronka, Intermarche, koncerny paliwowe m.in. Shell czy BP. W portfelu dewelopera znajduje się szereg nieruchomości w całej Polsce oraz udziały w spółkach różnych branż. Wspólnie z Grupą Budner jest twórcą projektu parków handlowych Shopin.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane