Tower Investments rezygnuje z zamiaru nabycia Shopin Płock

Autor: dlahandlu.pl 22 grudnia 2016 19:50

Firma Tower Investments sprzedała na rzecz inwestora centrum handlowe Shopin w Płocku. Łączna wartość transakcji to 18 mln złotych netto. Transakcja dotyczy centrum handlowego zlokalizowanego w Płocku przy Trasie Księdza Jerzego Popiełuszki. Łączna powierzchnia nieruchomości to 4,1 tys. mkw.

Zarząd Tower Investments S.A. poinformował, że Shopin Płock Sp. z o.o., w której jedynym udziałowcem jest Tower Investments, odstąpiła od zamiaru nabycia nieruchomości zlokalizowanej w Płocku, na której prowadzona jest działalność galerii handlowej pod nazwą Shopin, jak również od zamiaru zawarcia umowy leasingu.

Jednocześnie ww. nieruchomość została nabyta przez inwestora pozyskanego przez spółkę, w związku z czym Tower Investments otrzyma z tego tytułu od sprzedającego wynagrodzenie w wysokości 3 000 000 zł netto.

Tower Investments specjalizuje się w obsłudze sieci handlowych od wyboru odpowiedniej lokalizacji, poprzez zakup nieruchomości i uzyskania niezbędnych zezwoleń administracyjnych aż po realizację obiektu „pod klucz”. Firma współpracowała, m.in. z siecią Netto, Bricomarche czy Kaufland, ale wśród jej klientów nie brakuje również podmiotów z rynku centrów handlowych, m.in. Modo.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane