Tradis buduje centrum dystrybucyjne o pow. 18,3 tys. mkw.

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 16 kwietnia 2013 14:43

Tradis buduje centrum dystrybucyjne o pow. 18,3 tys. mkw.

Firma Prologis, wybuduje dla firmy Tradis, z Grupy Eurocash centrum dystrybucyjne typu build-to-suit (BTS) o powierzchni 18,3 tys. mkw. terenie kompleksu logistycznego Prologis Park Wrocław V Inc. Firmy podpisały w I kw. br. umowę dotyczącą realizacji magazynu.

- Cieszymy się, że firma Tradis wybrała Prologis na swojego partnera przy budowie nowego obiektu. Jest to dla nas bardzo ważny klient i mamy nadzieję, że nasze wzajemne relacje będą się nadal zacieśniać powiedziała Ewa Zawadzka, business development director Prologis Polska.

W Prologis Park Wrocław V, zajmującym 70-hektarowy teren, istnieje możliwość wybudowania aż do 290 000 mkw. powierzchni magazynowej łącznie. Park znajduje się bezpośrednio przy obwodnicy Wrocławia, trzy kilometry na południowy zachód od węzła Wrocław-Bielany, między autostradą A4 z Berlina na Ukrainę a trasą E261.

Z czterema parkami logistycznymi (17 budynków) o łącznej powierzchni ponad 360 000 mkw. Prologis jest największym dostawcą nieruchomości dystrybucyjnych na Dolnym Śląsku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane