PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Tradis dostarczył pierwsze partie towaru na stacje Orlenu

Autor: dlahandlu.pl 2 czerwca 2010 09:34

Tradis zrealizował pierwsze dostawy do sieci stacji PKN Orlen. Kontrakt pomiędzy spółkami wkroczył w fazę realizacji 1 czerwca. Roczna sprzedaż szacowana jest na 220 mln zł.

Do tej chwili Tradis przygotowywał się od 2008 roku. Umowa z PKN Orlen to pierwszy przykład wykorzystania skali spółki do współpracy
z tego typu firmami, działającymi na terenie całego kraju. Dla Orlenu ogromne znaczenie miał także oferowany przez Tradis nowoczesny system elektronicznych zamówień, znacznie ułatwiający codzienną współpracę oraz doświadczenie spółki w obsłudze serwisowej, z dowozem do klienta.

Tradis dostarcza na stacje PKN Orlen słodycze, napoje i piwo. Od 1 czerwca Tradis obsługuje ponad 1400 stacji benzynowych PKN Orlen poprzez 8 centrów dystrybucji, zlokalizowanych w Stargardzie Szczecińskim, Poznaniu, Wrocławiu, Będzinie, Białymstoku, Lublinie, Błoniu i Gdańsku. Cały czas prowadzi także rozmowy z innymi podmiotami tego sektora. - Sieci stacji benzynowych to grupa klientów, do których obsługi przygotowywaliśmy się przez ostatnie lata. To dla nas bardzo atrakcyjny rynek - mówi Rafał Melanowicz, dyrektor sprzedaży Tradis.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    11,63

  • Min

    9,07

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane