PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Tradis: lojalność naszych klientów okazała się bardzo wysoka

Autor: dlahandlu.pl 23 listopada 2010 13:01

Należąca do spółki Emperia Grupa Dystrybucyjna Tradis - przeprowadziła kolejną edycję cyklicznych badań satysfakcji klientów w najważniejszych obszarach działania firmy. Ponad 80 proc. ankietowanych pozytywnie ocenia współpracę z Tradisem.

Najwyższe oceny uzyskały poziom obsługi w hurtowniach, efektywność rozwiązywania problemów oraz dostępny asortyment. Badania wykazały, że placówki Tradisu cieszą się dużą lojalnością klientów - zdecydowana większość odwiedza je cyklicznie od lat, a ponad 33 proc. z badanych respondentów robi zakupy wyłącznie w tych hurtowniach.

- Lojalność naszych klientów na poziomie deklarowanym jest bardzo wysoka. Ponadto, w wielu aspektach, nasze placówki są znacznie wyżej oceniane od konkurencji - Makro, Selgros czy Eurocash - powiedział Dariusz Kalinowski, członek zarządu Tradis.

W przeprowadzonym badaniu ocenie poddano: asortyment oferowany przez hurtownie Tradisu, obsługę klienta, ceny i promocje, rozwiązywanie problemów, a także ogólne wrażenie na temat hal sprzedażowych. W badaniu uczestniczyło 1603 losowo wybranych klientów, którzy oceniali powyższe obszary prowadzonej przez firmę działalności na tle konkurencji. Ankiety zrealizowano telefonicznie i w halach cash&carry w okresie sierpień-wrzesień 2010.

Grupa Dystrybucyjna Tradis prowadzi sprzedaż hurtową dóbr FMCG przez magazyny Cash&Carry i Centra Dystrybucji rozlokowane w całej Polsce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • acnielsen 2010-11-23 14:30:05

  kto przeprowadzał badanie

  "Emperia Research Institute"?

 • klient 2010-11-23 14:12:20

  Ale bzdura...

  Przecież Tradis się sypie a logistyka od dawna pozostawia wiele do życzenia.

  Przynajmiej na mazowszu...

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane