Tradis prowadzi rozmowy z kolejnymi operatorami stacji paliw

Autor: dlahandlu.pl 22 marca 2011 13:24

Tradis jest postrzegany jako kluczowy gracz na rynku petro zapewniający najwyższy poziom usług dystrybucyjnych nie tylko klientom sieciowym, ale także niezależnym stacjom benzynowym. Spółka prowadzi rozmowy z kolejnymi podmiotami zainteresowanymi jej ofertą dla sektora paliwowego.

- Jesteśmy atrakcyjnym partnerem dla stacji paliwowych. Potwierdza to nasza współpraca z największą siecią stacji paliw w Polsce - Orlen i Bliska. Umowa z PKN Orlen to doskonały przykład wykorzystania skali spółki do współpracy z tego typu firmami, działającymi na terenie całego kraju. Ogromne znaczenie ma tu nowoczesny system elektronicznych zamówień, który Tradis wykorzystuje już od kilku lat oraz doświadczenie w obsłudze serwisowej, z dowozem do klienta - mówi Rafał Melanowicz, dyrektor sprzedaży Tradis.

Tradis od czerwca 2010 roku jest jedynym dostawcą podstawowych kategorii produktowych: słodyczy, napojów i piwa dla największej sieci stacji paliw w Polsce - Orlen i Bliska. Reakcje przedstawicieli PKN Orlen już w pierwszych tygodniach współpracy były bardzo pozytywne. PKN Orlen SA wyraził także deklaracje dynamicznego rozwoju kooperacji między firmami. Nowy zakres współpracy dotyczyć może rozszerzenia dystrybucji o inne kategorie produktowe.

W grudniu 2010 r. właściciel Tradisu - Grupa Handlowa Emperia - podpisała warunkową umowę inwestycyjną z Eurocash SA. Na jej mocy, po uzyskaniu zgody UOKiK, spółki Grupy Dystrybucyjnej Tradis zostaną włączone do Eurocash SA. Transakcja ma być zrealizowana do końca czerwca 2011 roku.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,13

  • Śr

    5,99

  • Min

    3,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane