PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Tradis zachęca do aktywnego uczestnictwa w programie lojalnościowym

Autor: dlahandlu.pl 26 kwietnia 2011 11:45

"Odbierz, co Ci się należy" - to hasło nowej kampanii promocyjnej Tradisu. Spółka zachęca swoich klientów do wymiany punktów zgromadzonych w ramach programu lojalnościowego eProfit na atrakcyjne nagrody.

Klienci Tradisu zdobywają i gromadzą punkty uczestnicząc w dedykowanych promocjach i konkursach, a także dokonując zakupów na określoną kwotę. W dowolnym momencie mogą je wymieniać na nagrody. Wśród setek propozycji znajduje się sprzęt do wyposażenia placówek, jak wagi, krajalnice, klimatyzatory, kasy fiskalne, akcesoria przydatne w domu m.in. telewizory, komputery, notebooki oraz upominki dla dzieci - konsole playstation czy aparaty fotograficzne.

- W oferowanym przez Tradis programie lojalnościowym prezenty są gwarantowane, a czas zbierania punktów nieograniczony. W ramach trwającej obecnie kampanii chcemy zachęcić uczestników programu do obierania nagród. Żeby to zrobić wystarczy wejść na stronę www.eprofit.tradis.com.pl, sprawdzić liczbę zgromadzonych punktów i zamówić upatrzony prezent - mówi Tomasz Ciepłowski, dyrektor sprzedaży C&C Tradisu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane