PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Transfer z gliwickiego CH Forum do Knight Frank

Autor: propertynews.pl 11 czerwca 2014 22:38

Agnieszka Mielcarz była dyrektor CH Forum w Gliwicach, dołączyła do Knight Frank w Polsce, obejmując stanowisko dyrektora nowo utworzonego działu retail asset management.

- Rośnie zapotrzebowanie na usługi doradcze związane z rewitalizacją obiektów najstarszej generacji, których właściciele, w obliczu stale rosnącej konkurencji, potrzebują wsparcia finansowego i planu wprowadzania zmian poprzedzających "nowy start" projektu - mówi Agnieszka Mielcarz.

Działania jej zespołu będą ukierunkowane na tworzenie i wdrażanie strategii dla centrów handlowych, w celu maksymalizowania wartości tych obiektów, a tym samym zwrotu z inwestycji.

Agnieszka Mielcarz pracowała w takich firmach, jak: Cefic Polska (1999-2002), Apsys Management (2002-2007), Avestus Real Estate (2007-2013) i ostatnio w Jones Lang LaSalle (2013-2014). Zarządzała łącznie blisko 200 000 mkw. powierzchni handlowej (GLA), współpracując przy tym z prawie 400 najemcami i odpowiadając za negocjacje około 100 umów najmu.

Bezpośrednio przed dołączeniem do Knight Frank zarządzała CH Forum w Gliwicach, należącym do niemieckiego funduszu DEKA. W wyniku przeprowadzonego przez nią procesu repozycjonowania obroty centrum wzrosły o 30 proc. Wśród innych centrów handlowych, którymi zajmowała się zawodowo, znalazły się: CH Arkadia oraz CH Warszawa Wileńska. Agnieszka Mielcarz była zaangażowana w przygotowanie budżetów operacyjnych dla tych obiektów z ramienia spółki Cefic. Poza CH Forum w Gliwicach zarządzała także CH Borek we Wrocławiu, CH Platan w Zabrzu, CH 3 Stawy w Katowicach oraz Geant w Sosnowcu. Wspierała również ekipę zarządzającą Galerią Podlaską w Białymstoku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane