Transfer z Panattoni do 7R

Autor: dlahandlu.pl 4 kwietnia 2018 11:42

Bartłomiej Krawiecki dołączył do grona członków zarządu 7R. Powiększenie zarządu wiąże się z planami na rozwój i realizację kolejnych obiektów spółki na terenie całej Polski.

Bartłomiej Krawiecki w 7R jest odpowiedzialny za rozwój nowych inwestycji. Wcześniej pracował ponad 10 lat w Panattoni Development Europe, gdzie prowadził największe inwestycje logistyczne i przemysłowe. Specjalizował się w realizacji projektów i rozwoju firmy na terenie Polski. Doświadczenie zdobywał również w Menard Doswell i Platan Group.
Krawiecki uzyskał tytuł magistra z zarządzania nieruchomościami na Uniwersytecie Warszawskim.

W zarządzie spółki 7R SA zasiadają również Tomasz Lubowiecki, założyciel i prezes zarządu, odpowiedzialny za główną strategię firmy, Ryszard Gretkowski, współzałożyciel i wiceprezes, który nadzoruje m.in. zarządzanie całym procesem budowlanym oraz Monika Mazur, dyrektor finansowy 7R, odpowiedzialna m.in. pozyskiwanie finansowania na inwestycje.
Firma 7R w ubiegłym roku podwoiła swoje portfolio i oddała do użytku 7 magazynów. W portfolio 7R znajduje się Park Logistyczny Gdańsk-Kowale, Park Logistyczny Kraków Kokotów-Brzegi, Centrum Logistyczno-Biurowe Sosnowiec Milowice oraz obiekt dedykowany Velvet CARE w Kluczach. 7R jest również inwestorem parku logistycznego w Czechowicach – Dziedzicach i w Siemianowicach Śląskich. Łącznie spółka zrealizowała dotąd 250 000 mkw. powierzchni magazynowo – biurowej na wynajem. Kolejne 400 000 mkw. powierzchni jest w przygotowaniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,59

  • Śr

    3,49

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3903

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane