Trei Real Estate będzie otwierać kolejne Vendo Parki w Polsce

Autor: dlahandlu.pl 16 października 2014 16:13

Trei Real Estate, spółka córka grupy kapitałowej Tengelmann otworzyła w Chełmie kolejny park handlowy pod marką „Vendo Park". To dziesiąty park handlowy pod marką Vendo w Europie Środkowej. Spółka ocenia, że potencjał polskiego rynku na jej obiekty handlowe to 40 Vendo Park.

Obok inwestycji w Nysie i Milanówku spółka realizuje już trzeci tego rodzaju park handlowy w Polsce. Inne obiekty Vendo Park znajdują się na Słowacji i w Czechach.

Powierzchnia najmu nowego parku handlowego w Chełmie wynosi ponad 5 000 mkw. Klienci mają do swojej dyspozycji ok. 190 miejsc parkingowych. Podobnie jak poprzednie projekty pod marką Vendo również projekt w Chełmie był w całości wynajęty już przed otwarciem. Wśród najemców parku handlowego znajdują się tak znane marki z sektora non-food jak np. KiK, Rossmann, Deichmann oraz Media Expert. Wybór towarów codziennego użytku uzupełnia szeroki asortyment sąsiadującego operatora spożywczego.

W przyszłości spółka Trei Real Estate planuje konsekwentnie realizować swoją uniwersalną koncepcję budowy parków handlowych. - Zdecydowane zainteresowanie ze strony naszych partnerów handlowych utwierdza nas w zamiarze realizacji kolejnych projektów. W szczególności potencjał rynku polskiego oceniamy na co najmniej 40 obiektów - dodaje Mariusz Rodak, członek zarządu Trei Real Estate Poland.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • baner88 2014-11-07 13:00:33

  w Warszawie nie ma ich... nie wiem gdzie najbliżej stąd jest jakiś punkt

 • olmost 2014-11-05 13:33:42

  też tak uwaam chociaz oni to sa już wszędzie i nei ma z tym większego problemu żeby do nich dojechać.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,55

 • Śr

  3,20

 • Min

  2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane