Trwa kampania reklamowa marki Bracia Koral 

Autor: pr 23 maja 2016 10:27

Trwa kampania reklamowa marki Bracia Koral  Fot. mat.pras.

Lody „Dla wszystkich, których kochamy” - przekonuje marka Bracia Koral - Lody Jak Dawniej w realizowanej od marca kampanii reklamowej. To już trzeci sezon obecności młodszej marki PPL Koral na polskim rynku.

Przed rozpoczęciem kampanii, na początku roku, marka Bracia Koral wdrożyła nowoczesny serwis www. Na stronie, oprócz prezentacji asortymentu produktów, konsumenci mogą znaleźć stale poszerzaną bazę przepisów na desery i filmów z inspiracjami. Na bieżąco są także aktualizowane informacje o przedsięwzięciach, w które angażuje się marka.

Serwis www został w pełni zintegrowany z mediami społecznościowymi. Na stronie głównej w czasie rzeczywistym udostępniane są wpisy publikowane na Facebooku i Instagramie. Kanały w Social Mediach są stale rozwijane. Od momentu uruchomienia strony na Facebooku w lipcu ubiegłego roku marka zgromadziła ponad 10 tysięcy fanów. Liczba użytkowników śledzących aktywność marki w wymienionych kanałach stale rośnie.

W trwającej kampanii reklamowej widzowie mogą oglądać spoty reklamowe marki Bracia Koral w Telewizji Polskiej i Telewizji Polsat. Marka zdecydowała się ponownie na lokowanie produktów w popularnych programach oraz emisję spotów radiowych. Ponadto kampanię wspierają wskazania sponsorskie.

- W tym sezonie postawiliśmy na szeroką ekspozycję marki Bracia Koral w mediach tradycyjnych. Równolegle prowadzone są działania w Internecie, wspierane działaniami media relations - mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral. Cieszy nas fakt, że coraz więcej konsumentów sięga po produkty marki Bracia Koral - Lody Jak Dawniej, doceniając ich walory smakowe i wysoką jakość naszych lodów, przygotowywanych według specjalnie wyselekcjonowanych receptur - dodaje.

W celu dywersyfikacji kanałów promocji, w bieżącym sezonie uruchomione zostały również działania z zakresu public relations. W maju marka uruchomiła nowoczesne biuro prasowe w technologii wite-service. Bieżące materiały prasowe poświęcone nowościom można pobierać ze specjalnie przygotowanej strony internetowej.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8398

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane