Trwa komercjalizacja obiektu handlowego w Radzyniu

Autor: dlahandlu.pl 30 stycznia 2018 11:19

Samorząd Radzynia Podlaskiego podjął uchwałę o zmianie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu ulic Lubelskiej i Sitkowskiego. Zmienia on przeznaczenie i granice terenu usług wielobranżowych i dopuszcza realizację na nieruchomości centrum handlowo-usługowego.

 

W 2015 r. biuro Herman and Partners Associated Architects opracowało koncepcję inwestycji w Radzyniu Podlaskim na zlecenie inwestora prywatnego oraz obsługującego projekt P.W.*ANKA* Jan Miszczuk. Zakładała ona lokalizację przy ul. Lubelskiej parku handlowego o powierzchni całkowitej ok. 2,5 tys. mkw.
W ramach przedsięwzięcia zaplanowano dwa obiekty o powierzchni zabudowy blisko 2,5 tys. mkw. Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Biedronka, połączonego parkingami. Kompleks handlowy wraz z sąsiadującym sklepem spożywczym znajduje się w centralnej części miasta naprzeciw dworca PKS.
Projekt wszedł w etap komercjalizacji, prowadzone są także rozmowy z potencjalnymi kupcami chcącymi włączyć obiekt do sieciowej ogólnopolskiej marki. Inwestor dopuszcza możliwość odsprzedaży na tym etapie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,31

  • Min

    0,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8198

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane