PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Trwa ogólnopolska loteria Szczęśliwy los Żubra

Autor: dlahandlu.pl 18 maja 2011 09:52

Trwa ogólnopolska loteria Szczęśliwy los Żubra

3 domy z działką, a także pół miliona innych nagród rzeczowych to stawka loterii „Szczęśliwy los Żubra. W trwającej od początku maja akcji może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która kupi promocyjne opakowanie piwa Żubr.

Wystarczy sprawdzić zgodność ukrytego pod kapslem lub kluczykiem kodu z listą zwycięskich losów. Loteria potrwa do końca lipca. W każdym miesiącu będzie losowana jedna nagroda główna - drewniany dom z działką.

Mechanika promocji oparta jest na klasycznej loterii. Kupując piwo Żubr pod kapslami butelek i kluczykami puszek znaleźć można jeden z dwóch rodzajów kodów alfanumerycznych. Pierwszemu przyporządkowane są określone nagrody gwarantowane, do których należą m.in. aparaty fotograficzne, zegarki, lornetki czy latarki. Drugi rodzaj kodów daje szansę udziału w losowaniu nagrody głównej. Wystarczy wysłać kod poprzez stronę internetową marki lub za pośrednictwem sms, którego wartość wynosi jedynie 0,61 gr z VAT-em. Kody można sprawdzać także w sklepach biorących udział w promocji a także w prasie i Internecie.

Loterię wspierają liczne materiały komunikacyjne, które pomogą handlowcom wyróżnić tę akcję w sklepach. Akcja jest komunikowana za pomocą materiałów POS, billboardów, prasy i Internetu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • >sss< 2011-06-02 23:25:52

  Eee to losowanie to raczej wielka sciema! Ja wpisałam osobiście kilka set kodów i nic... Nawet piwa.... Także nie liczcie na dużo! Pzdr

 • @ PITER @ 2011-06-02 20:57:40

  kiedy wyniki1 losowania bom ciekawy

 • Agnieszka 2011-06-01 21:15:37

  Kiedy beda wyniki pierwszego losowania?

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,45

 • Min

  2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane