Trwa promocja kart Visa związana z filmem Trolle

Autor: dlahandlu.pl 30 listopada 2016 13:58

Obecnie trwa drugi etap promocji płatności kartami Visa, który zakończy się 19 grudnia br. Dokonując do tego dnia zakupów w serwisie Allegro.pl, supermarketach i hipermarketach Carrefour, sklepach Claire’s oraz Empik – i opłacając je kartą Visa, konsumenci otrzymają kod pozwalający na pobranie ze strony nagrody.visa.pl materiałów związanych z filmem „Trolle”, takich jak: piosenki, emotikony czy filmiki oraz gry online.

Promocję wspiera intensywna kampania reklamowa. Spoty, których bohaterami jest rodzina korzystająca z promocji emitowane są w telewizji (m.in. kanały Polsat, TVP i tematyczne kanały TVN). Działania marketingowe obejmują również internet, w tym kampanię wideo w takich serwisach jak TVN.pl czy Ipla oraz reklamy na stronach wyświetlanych poprzez urządzenia mobilne i reklamy w wyszukiwarce Google.
Do wzięcia udziału w promocji zachęcają również sami partnerzy, którzy wykorzystali w tym celu swoje powierzchnie reklamowe (m.in. monitory, standy i plakaty) oraz strony internetowe. Także banki-wydawcy kart Visa prezentują w swoich kanałach materiały zachęcające do skorzystania z promocji.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,81

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane