Trwają prace wykończeniowe w Dekadzie Żyrardów

Autor: dlahandlu.pl 19 marca 2012 10:05

W galerii DEKADA w Żyrardowie trwają prace wykończeniowe budynku oraz finalne rozmowy na temat wynajęcia ostatnich wolnych lokali. Otwarcie inwestycji zaplanowano na maj 2012 roku. Za komercjalizację galerii odpowiada BOIG Property Consulting.

DEKADA Żyrardów będzie czwartym obiektem należącym do sieci galerii handlowych budowanych przez spółkę Dekada Realty. Na powierzchni najmu 3 800 mkw. zlokalizowanych zostanie 15 sklepów, a galeria dysponować będzie parkingiem na 50 miejsc.
- Trwa finalny montaż osprzętu instalacji oświetleniowej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej; kończymy kładzenie posadzek w częściach ogólnodostępnych galerii, prowadzone są prace związane ze szpachlowaniem i malowaniem ścian.Najemcy wykańczają swoje lokale. Drobnego „szlifu" wymagają jeszcze działania związane z zagospodarowaniem terenu: dokończenie prac brukarskich na parkingu i chodnikach, montaż małej architektury oraz prace związane z zielenią. Za około miesiąc będziemy chcieli przystąpić do zgłoszenia budynku do odbioru przez służby takie jak Straż Pożarna oraz Sanepid. Następnie przystąpimy do odbiorów prowadzonych przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego - mówią przedstawiciele inwestora.
W żyrardowskiej Galerii DEKADA, swój pierwszy w mieście salo, otworzy sieć odzieżowa H&M (1 000 mkw.) oraz drogeria HEBE, która zajmie lokal o powierzchni 316 mkw. i będzie siódmym sklepem tej sieci w Polsce. Poza tym swoje lokale w DEKADZIE otworzą m.in.: POL Market, Euro RTV AGD, CENTRO, CCC, Tabak, Play, Farmacja Plus oraz Biuro Podróży.
Otwarcie galerii DEKADA Żyrardów zaplanowano na 16 maja 2012 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8963
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane