PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Trwają zapisy na akcje Global Cosmed

Autor: www.dlahandlu.pl 31 maja 2013 09:03

Od 3 do 6 czerwca w DM IDMSA przyjmowane będą zapisy dodatkowe na akcje Global Cosmed, producenta kosmetyków i wyrobów chemii gospodarczej w segmencie marki prywatnej. Cena emisyjna została ustalona na poziomie 1,82 zł za akcję.

- Finalizujemy rozmowy z kilkoma znaczącymi inwestorami, którzy są zainteresowani inwestycją w nasze akcje. Jestem przekonana, że będzie to
dobra decyzja. Global Cosmed rozwija się bardzo dynamicznie, nasze przychody i zyski rosną w dwucyfrowym tempie i wszystko wskazuje na to, że trend ten będzie utrzymywać się przez kolejne lata - mówi Ewa Wójcikowska, prezes Global Cosmed.

Pozyskane przez Global Cosmed środki finansowe przeznaczone zostaną na rozbudowę zaplecza produkcyjno-magazynowego, co umożliwi firmie zwiększenie mocy produkcyjnych, wydajności i efektywności działania.

Przeczytaj także:

- Konsekwentnie zwiększamy sprzedaż, pozyskując nowych kontrahentów oraz rozszerzając zakres współpracy z dotychczasowymi odbiorcami. Dzięki zwiększenia potencjału produkcyjnego będziemy mogli sprostać rosnącym zamówieniom klientów i w pełni wykorzystać możliwości rozwoju firmy - dodaje Ewa Wójcikowska.

Global Cosmed zajmuje silną pozycję w segmencie marki prywatnej (produktów sprzedawanych pod markami sieci handlowych). Do jej głównych odbiorców w tym segmencie należą krajowe i międzynarodowe sieci działające na rynku polskim i niemieckim, w tym m.in. Biedronka, Lidl, Tesco, Aldi, Carrefour, Norma i Kaufland.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane