Trzech nowych najemców tarnowskiego Gemini Park

Autor: dlahandlu.pl 10 października 2012 22:24

Stravidarius, Orsay i Gino Rosi to nowe marki w centrum handlowym Gemini Park w Tarnowie. Pierwszy salon należący do Gino Rosi jest już otwarty, pozostałe ruszą w najbliższym czasie.

Oficjalne otwarcie pierwszego w Tarnowie sklepu Gino Rosi odbyło się 6 października. Powierzchnia lokalu to 90 mkw. Można tam znaleźć obuwie damskie, męskie i akcesoria.

W ciągu najbliższych tygodni wystartują także salony Stradivarius - marki należącej do grupy Inditex oraz Orsay. Pierwszy z nich zajmie 300 mkw. powierzchni, natomiast drugi - 150 mkw. Oba sklepy będą oferowały ubrania i akcesoria dla kobiet.

- Poziom komercjalizacji Gemini Park Tarnów osiągnął 98%, a do wynajęcia zostały już ostatnie powierzchnie handlowe. Umowy z najemcami na te lokale planujemy podpisać jeszcze w tym roku - mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Tarnów. - W pierwszej połowie tego roku nasi najemcy zanotowali zwiększenie obrotów o blisko 35 procent, a wskaźnik footfall'u wzrósł o 11 punktów procentowych w stosunku do tego samego okresu ubiegłego roku - dodaje K. Brączek.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,52

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane