Trzy centra handlowe Carrefour przeszły remodeling

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 3 marca 2015 12:07

Carrefour inwestuje w modernizacje, rozbudowy i rekomercjalizacje swoich centrów handlowych w Polsce. Spółka zaprezentował trzy kolejne galerie: w Puławach, Kędzierzynie Koźlu i Starachowicach, które zostały poddane kompleksowemu remodelingowi.

- Koncentrujemy się przede wszystkim na poprawie walorów funkcjonalnych oraz handlowych obiektów, ale także na całkowitej zmianie ich wizerunku. W ten sposób zwiększamy atrakcyjność naszych obiektów na lokalnym rynku i zachęcamy nowe marki do współpracy z Carrefour - mówi Ronan Martin, wiceprezes zarządu Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych

W centrum handlowym w Starachowicach, dzięki przebudowie wnętrza obiektu, do grona najemców dołączyła drogeria Rossmann. Z kolei centra handlowe w Puławach i Kędzierzynie Koźlu, zaoferowały swoim klientom zmodernizowane hipermarkety Carrefour. 

Nowy wizerunek zewnętrzny centrów handlowych Carrefour po remodelingu to połączenie ciemnej, grafitowej fasady budynku przełamanej jaskrawymi kolorami oraz drewnianym wykończeniem stref wejściowych. We wnętrzach obiektów dominują z kolei kolorowe fototapety, a także nowe aranżacje zieleni, małej architektury oraz toalet.

W bieżącym roku Carrefour zaprezentował w sumie 4 swoje centra handlowych po remodelingach. Spółka kontynuuje również rozpoczętą w 2014 roku kompleksową przebudowę i rekomercjalizację swojej największej inwestycji w Polsce - Centrum Handlowego Morena w Gdańsku, której powierzchnia wynajmu po zakończeniu rozbudowy wyniesie w sumie ponad 33.000 m. kw. GLA.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,50

  • Śr

    6,63

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane