Trzy debiuty w centrum VIVO!

Property News 25 kwietnia 2017 12:27

Grono najemców krośnieńskiego projektu handlowego VIVO! powiększyło się o trzy kolejne marki, które zadebiutują w mieście.

Pierwsza kawiarnia Grycan w Krośnie będzie miała łączną powierzchnię ok. 120 mkw. Cosmedica, dynamicznie rozwijająca się grupa farmaceutyczno-dermokosmetyczna, zaprezentuje swoją ofertę na powierzchni ok. 170 mkw. Z kolei Apart w najnowszym krośnieńskim centrum handlowym zadebiutuje na powierzchni prawie 100 mkw.

- Dzięki naszym projektom umożliwiamy najemcom nie tylko ekspansję w znaczeniu przyrostu ilości posiadanych salonów, ale także stwarzamy im szansę zaistnienia w nowych miastach. Trzech kolejnych debiutantów w VIVO! Krosno to najlepszy przykład potwierdzający tę tezę- skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz. - Prace na placu budowy idą pełną parą. Wkrótce zakończymy ich kolejny ważny etap, zawieszając wiechę. Po tym zaś będziemy w pełni skupiali się już tylko na przygotowaniach do wielkiego otwarcia - dodała.

Prace budowlane związane z projektem realizowane są zgodnie z harmonogramem, a otwarcie centrum handlowego planowane jest na IV kwartał 2017 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,26

  • Śr

    4,22

  • Min

    3,37

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8471

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 689431

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane