PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Trzy kolejne centra Factory w budowie

Autor: ISB 17 listopada 2010 14:41

Neinver realizuje cztery nowe projekty handlowe: Galerię Katowicką, Park Futura w Krakowie oraz dwa centra outlet Factory, poinformowała spółka w komunikacie.

Projekty mają zostać zakończone w 2011-2013 r. Jednocześnie spółka zapowiada otwarcie najwiekszej obecnie inwestycji, Galerii Katowickiej w końcu 2012 r.
Factory Kraków to czwarte centrum outlet firmy w Polsce o powierzchni najmu 22 tys. m. kw. Nowe centrum outlet będzie częścią kompleksu Futura Park Kraków. Budowa tego obiektu potrwa do jesieni 2011. Spółka szacuje, że Factory Kraków rocznie będzie odwiedzane przez około 3 mln klientów.

Factory Annopol będzie piątym w Polsce, a drugim w Warszawie centrum outlet firmy. Powierzchnia do wynajęcia w nowym centrum wyniesie ponad 14 tys. m. kw., powstanie na niej 90 sklepów. Centrum ma być gotowe w III kw. 2012 roku.

Projekt Factory Szczecin zakłada budowę obiektu o powierzchni 18tys. m.kw., przeznaczonego na 120 sklepów. Otwarcie zaplanowano na II połowę 2013 roku.

Ponadto Galeria Katowicka powstaje w ramach zintegrowanego zespołu komunikacyjno-handlowo-biznesowego, który Neinver buduje w centrum Katowic. - W ramach tego projektu powstanie łącznie niemal 200 tys. m. kw. nowej powierzchni użytkowej, z czego 53 tys. m. kw. to powierzchnia handlowa - 250 punktów handlowych i usługowych w Galerii Katowickiej, biurowcu oraz na terenie hali dworca - podała spółka w komunikacie.

Obok galerii handlowej, w ramach tej inwestycji realizowana jest również budowa dworca kolejowego, podziemnego dworca autobusowego, budynku biurowego oraz sieci infrastruktury drogowej, która połączy nowe centrum miasta z przylegającymi ulicami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,55

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane