Trzy nowe markety sieci Netto

Autor: portalspozywczy.pl 15 marca 2012 09:14

Pabianice, Lubsko, Słupsk - w tych miejscowościach od 15 marca zaczną działać najnowsze sklepy duńskiej sieci handlowej Netto.

Nowy market w Pabianicach będzie pierwszą placówką Netto w tej miejscowości i 244 w Polsce. Powstał na własnej działce sieci przy ul. Zamkowej 43-47, ma 700 mkw. powierzchni sprzedaży. Działają tam stoiska poddzierżawców, czyli piekarnia, kiosk z prasą i masarnia. Na zmotoryzowanych czeka parking na 38 miejsc.
Z kolei słupskie Netto będzie czwartym w tym mieście, a w Polsce 245. Sieć, mimo że mocno koncentruje swoje działania na Śląsku, nie odpuszcza rozwoju na północy Polski. Nowy market powstał przy ul. Franciszka Szafranka 1 na własnej działce Netto, ma 750 mkw. powierzchni sprzedaży, sąsiaduje pod jednym dachem z poddzierżawcami stoisk: piekarniczego, kiosku z prasą i masarnią. Parking pomieści 83 auta.

Netto w Lubsku zostanie otwarte po remoncie. We wszystkich nowych placówkach klientów będą obsługiwały 12-osobowe załogi.

Duńska sieć sklepów spożywczych jest obecna w Polsce od sierpnia 1995 roku, kiedy to otwarty został pierwszy sklep w Szczecinie. Netto ma dwa centra dystrybucyjne: w Motańcu pod Szczecinem oraz w Domasławie pod Wrocławiem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9701

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane