PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Trzy nowe sklepy Carrefour Express

Autor: www.dlahandlu.pl 29 marca 2012 11:26

Franczyzowa sieć convenience Carrefour Express powiększyła się o trzy nowe sklepy: dwa z nich ruszyły w Warszawie, trzeci - w Katowicach.

21 marca ruszył sklep w Warszawie przy ul. Okopowej 29 B. Powierzchnia sali sprzedaży to 63 mkw. Do dyspozycji klientów są dwa stanowiska kasowe oraz 6 osób personelu.

Trzy dni później został otwarty Carrefour Express w Warszawie, przy ulicy Międzyborskiej 48. Placówka o powierzchni sali sprzedaży 95 mkw. posiada dwa stanowiska kasowe. W sklepie pracuje 8 osób personelu.

24 marca został też otwarty sklep w Katowicach, przy ulicy 3 Maja 7. Placówka o powierzchni sali sprzedaży 88 mkw. ma dwa stanowiska kasowe. pracuje tam 6 osób.

Jednym z głównych kierunków rozwoju Carrefour w Polsce jest rozbudowa sieci franczyzowej. Jesteśmy otwarci na propozycje potencjalnych franczyzobiorców ze wszystkich regionów Polski. Warunkiem przystąpienia do sieci franczyzowej Carrefour w ramach "zielonego" formatu
Carrefour Express, jest dysponowanie lokalem z dogodnym dojazdem, o powierzchni od ok. 100 do 500 mkw., usytuowanym w pobliżu osiedli
mieszkaniowych. 

Carrefour zapewnia: wsparcie na etapie opracowania koncepcji aranżacji sklepu, oferuje szkolenia, ekipę otwarciową przez 4 tygodnie, pakiet
otwarcia składający się z systemu informatycznego, elementów wyposażenia sklepu, oszyldowania oraz pakietu marketingowego na otwarcie. Wyróżniającym punktem oferty Carrefour jest: dostęp do produktów marek własnych i pierwszej ceny, doradztwo w zakresie zarządzania sklepem oraz wspólny plan marketingowo-promocyjny z pozostałymi formatami grupy Carrefour. Równocześnie Carrefour korzysta z systemu franczyzy miękkiej: dostosowuje koncept do potrzeb sklepu partnera, co pozwala ograniczyć poziom inwestycji. Carrefour zapewnia swobodę w wyborze dostawcy i nie narzuca dyscypliny zakupowej.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane