Trzy outlety Factory mają nowego właściciela

Autor: dlahandlu.pl 2 lipca 2015 09:51

TH Real Estate zakończyła proces objęcia 50 proc. udziałów w centrach Factory Annopol w Warszawie oraz Factory Kraków i Futura Parku w Krakowie.

Początkowo partnerzy skupią się na istniejących oraz realizowanych aktualnie projektach z portfolio Grupy Neinver. Obecnie Neinver m.in. rozbudowuje centrum Factory Ursus w Warszawie.

Zgodnie z zapowiedziami z początku tego roku, zakup udziałów od Grupy NEINVER stanowi element strategicznej współpracy joint venture pomiędzy firmami, zmierzającej do stworzenia największej platformy outlet w Europie. We wspólnych działaniach obu liczących się graczy rynku nieruchomości handlowych, TH Real Estate pełni rolę doradcy inwestycyjnego, natomiast NEINVER zapewnia wyspecjalizowane usługi zarządzania obiektami.

Obaj partnerzy mają plany stopniowego budowania liczącej się na rynku platformy inwestycyjnej. Pierwsze działania dotyczą istniejących już obiektów z portfolio nieruchomości handlowych NEINVER oraz będących w trakcie realizacji projektów w całej Europie.

Udziały nabyte w polskich obiektach są już kolejnym krokiem w ramach współpracy NEINVER i TH Real Estate, po zakupie francuskiego Roppenheim The Style Outlets w styczniu 2015 r.


 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,67

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane