PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Tulipan i Kometa pod zarządem Metro Properties

Property News 29 stycznia 2013 16:53

Spółka Metro Properties przejęła zarządzanie centrami handlowymi Tulipan w Łodzi oraz Kometa w Toruniu. Liczba wszystkich centrów i parków handlowych należących do portfela nieruchomości zarządzanych przez Metro Properties zwiększyła się tym samym do 17.


- Jestem niezwykle dumna z faktu, że do grona naszych klientów dołączyła Pradera. Bez wątpienia - każde kolejne centrum w naszym portfolio to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy powierzyli nam zarządzanie swoimi obiektami. Prawie dwie dekady doświadczeń na polu „asset management" oraz „property management", obejmujących wszystkie etapy cyklu życia nieruchomości komercyjnej to gwarancja jakości usług - mówi Renata Kinde-Czyż, prezes zarządu Metro Properties.

H Tulipan to działające od 1999 roku łódzkie centrum handlowe. Zlokali-zowane jest przy jednej z głównych arterii miasta, w dzielnicy Widzew. Na blisko 40 tys. mkw. powierzchni handlowej znaleźć m.in.: hipermarket Re-al., drogerię Rossmanna, Sephorę, Home&You, EURO RTV AGD, Hi Mountain, CCC czy Komfort.

Przeczytaj także:

CH Kometa w Toruniu również zostało otwarte w 1999 roku. Niewielki obiekt w formacie „convenience" mieści 20 lokali handlowo-usługowych, w tym takie marki jak: Real, Rossmann, Vision Express czy Wojas.

Współwłaścicielami obiektów są spółki Galeria Tulipan Sp. z o.o. oraz Galeria Kometa sp. z o.o. należące do funduszu POERF zarządzanego przez Pradera Europe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane