Tusk komentuje zakupy Kaczyńskiego i odpowiada, że kupuje w Biedronce

Autor: Gazeta Wyborcza 23 marca 2011 12:24

Donald Tusk odniósł się do słów Jarosława Kaczyńskiego, który określił Biedronkę jako "sklep dla najbiedniejszych". - Ja, rodzina i znajomi kupujemy w Biedronce - powiedział premier - czytamy w Gazecie Wyborczej.

Premier oświadczył, że jego rodzina i znajomi kupują w Biedronce. Zdaniem Donalda Tuska, ludzie nie dadzą się nabrać ani tym, którzy mówią, że nic nie podrożało, ani tym, "którzy idą do najdroższego sklepu w Warszawie i pokazują siatkę pełną zakupów, którą można kupić obok za połowę tej kwoty.

Tusk odniósł się przy okazji do cen cukru. - Spekulacja na cukrze polega między innymi na tym, że niektórzy wmawiają Polakom, że cukier będzie coraz droższy i będzie go coraz mniej, w związku z tym ludzie kupują coraz więcej cukru i ci, którzy cukrem handlują, się cieszą. Warto rzetelnie oceniać to, co się dzieje na rynku i rzetelnie informować, jakie są ceny - powiedział w rozmowie z Gazetą Wyborczą premier.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ona 2011-03-27 17:21:15

  nie każdy chce ten SYF z biedronki jeść! pozatym już ja widzę tuska w biedronce, co za kłamstwa !

 • BG000 2011-03-24 19:28:22

  PANIE PREMIERZE. WSTYDZĘ SIĘ ZA PANA GDZIE MIAŁAM ROZUM JAK NA PANA GŁOSOWAŁAM.TO TAK PAN WSPIERA DROBNY HANDEL,KTÓRY ZATRUDNIA TYLE LUDZIIDAJE NAJWIĘKSZE PIENIĄDZE DO BUDŻETU,A PAN DAJE ZARABIAĆ BIEDRONCE.BRAWO.ONI ZAROBIONĄ KASĘ WYWIOZĄ ZA GRANICĘ A Z NAS BĘDĄ SIĘ ŚMIAĆ ,ŻE ZNALEŻLI JELENIA

 • Ola 2011-03-23 22:29:16

  Moja sąsiadka ma leżące, niepełnosprawne dziecko i bardzo trudna sytuacje finansową. Ubolewa,że nie można płacić w Biedronce kartą kredytową, bo robiłaby zakupy w Biedronce. Panie Tusk mija się Pan z prawdą. Nie każdy biedny może zrobić zakupy w Biedronce, bo trzeba mieć gotowkę. A ta pani kupuje często na kredyt.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,94

 • Min

  2,19

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 784717

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane