PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Twój Market chce zamknąć rok liczbą 28 sklepów

Autor: dlahandlu.pl 30 czerwca 2010 11:11

Twój Market chce zamknąć rok liczbą 28 sklepów

Sieć supermarketów Twój Market powiększyła się w tym miesiącu o kolejny sklep. Placówka została otwarta w Toruniu, jest to 22 punkt sieci, która do końca br. chce otworzyć kolejnych sześć sklepów i cały czas poszukuje nowych lokalizacji pod supermarkety. W planach jest również budowa drugiego centrum logistycznego.

W marcu br. ruszyła z kolei mini galeria handlowa zlokalizowana w Wągrowcu. Obiekt o powierzchni 2600 mkw. z parkingiem na 200 aut jest jednym z największych tego typu w Wągrowcu. W galerii znajduje się supermarket Twój market o powierzchni sali sprzedaży przekraczającej 900 mkw.

W tym marcu br. został również zatwierdzony ostateczny wygląd nowego loga supermarketów. Rebrandingowi zostaną poddane wszystkie placówki przedsiębiorstwa.

Przeczytaj także:

Sieć Twój market powstała w 2004, kiedy na skutek konsolidacji sieci POLOmarket, właściciele opuścili szeregi tej sieci mając 8 własnych
supermarketów. Po stworzeniu wizerunku sklepów przyjaznych dla klientów, sieć rozpoczęła ekspansję do coraz większych i dalszych miejscowości, aby móc trafiać do jak największej liczby klientów. Dziś liczy 22 obiekty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane