Twoje Soczewki szukają franczyzobiorców

Autor: dlahandlu.pl 31 lipca 2017 13:39

Firma Avenir Medical, do której należy sieć Twoje Soczewki do końca tego roku planuje uruchomić od 5 do 10 punktów prowadzonych przez partnerów biznesowych. Do tej pory marka rozwijała się w formacie własnym, zarządzając 60 punktami sprzedaży.

Jak zaznacza Jacek Szkólski, CEO Avenir Medical, może nim zostać każdy, kto ma determinację i chęć zarządzania projektem. Minimalna kwota inwestycji wynosi 26 tys. zł. W zwyczajnym trybie opłata wstępna to 10 tys. zł, ale trzech pierwszych franczyzobiorców zapłaci jedynie złotówkę. 

– Zwrot z inwestycji pojawia się między 6- tym a 12-tym miesiącem od rozpoczęcia działalności. Liczymy na osoby, które będą znały lepiej od nas dany mikro rynek, i które z naszą pomocą będą aktywizować swoje działania marketingowe na poziomie lokalnym – mówi Jacek Szkólski.

Franczyzobiorcy mogą działać w trzech formatach. To wyspy i lokale w galeriach handlowych oraz lokale przy głównych ulicach miast powyżej 100 tys. mieszkańców.

Dedykowany zespół zajmie się wykonaniem projektu architektonicznego adaptacji lokalu wraz z aranżacją wnętrz według koncepcji Twoje Soczewki oraz organizacją i nadzorem prac remontowych. Punkty franczyzowe będą objęte wszystkimi ogólnopolskimi akcjami promocyjnymi (firma dysponuje bazą 250 tys. stałych klientów). Franczyzobiorca otrzymuje pełen dostęp do systemu zarządzania salonem (sprzedaż, logistyka, CRM). Współpracę rozpoczynamy od profesjonalnego szkolenia wstępnego (produktowe, techniki sprzedaży itd.) – zachęca do działania Jacek Sokólski.
Dodatkowo franczyzobiorcy będą korzystać ze wszystkich benefitów systemu clik&Collect (zakup online z odbiorem osobistym w salonie).
Asortyment produktów dostępnych w punktach sprzedaży Twoje Soczewki obejmuje soczewki kontaktowe wraz z preparatami do ich pielęgnacji, okulary słoneczne oraz okulary korekcyjne wraz z soczewkami okularowymi. Franczyzobiorca ma również możliwość równoległego prowadzenia gabinetu okulistycznego (optometrystycznego).

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,99

  • Śr

    7,13

  • Min

    5,70

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane