PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Twórca Produktów Klasztornych uruchamia e-dyskont

Autor: dlahandlu.pl 17 marca 2014 08:23

Firma KW Grupa rozpoczęła działania w zakresie uruchomienia projektu łączącego rozwiązania e-commerce z handlem bezpośrednim. Ma to być platforma dystrybucji e-sprzedaży discountowej, połączona z możliwością odbioru zamówionych produktów w sklepach branżowych na terenie całego kraju.

Pomysłodawcą projektu jest Krzysztof Czwartkiewicz,  autor m.in. takich projektów jak Unimięs Trade, konsolidujący firmy dystrybucyjne z branży mięsnej, założyciel i pomysłodawca marki Produkty Klasztorne, a także twórca systemów dystrybucji browarów Żywieckich i Okocim.

Projekt wykorzystuje fakt, że dostarczanie zamówionego towaru do punktów sprzedaży to nie tylko zmniejszenie kosztów, ale również przyciągnięcie nowych klientów do fizycznych placówek. - Naszym celem jest powiązanie wirtualną pajęczyną ogromnej ilości sklepów reprezentujących zróżnicowane branże. Dzięki temu klient będzie miał możliwość odbioru produktów nie koniecznie będących w ofercie danego sklepu, a zakupionych w Internecie, w ogromnej ilości punktów sprzedaży (np. odbiór sprzętu RTV w drogerii kosmetycznej). Platforma gwarantuje, iż wybrany produkt w cenie discountowej można będzie odebrać w najbliższym punkcie wygodnym dla klienta - mówi Krzysztof Czwartkiewicz.

W chwili obecnej prowadzone są rozmowy z największymi w Polsce sieciami z branży drogeryjnej i spożywczej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • JKM 2014-05-16 11:28:45

  Nie znam człowieka, ale przynajmniej coś działa i się rozwija idąc za rynkiem, a może i go wyprzedza?  Na pewno będzie przejmował się komentarzami "Jonka" albo "baziego". Tępić lewactwo :D

 • Jonek 2014-03-18 09:24:55

  kolejny bełkot marketingowy płynący z tej spolki, bzdury

 • bazi 2014-03-17 23:20:56

  Nieźle pojechany gość...

  Widać że branży mięsnej nie zna.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane