Twórcy Grupera uruchamiają klub zakupowy Houzee.pl

Autor: dlahandlu.pl 13 września 2013 09:18

Tomasz Dalach i Marcin Mikołajczyk - współzałożyciele i zarządzający serwisem Gruper.pl w ramach swojego funduszu Online Partners zbudowali i uruchomili Houzee.pl - internetowy klub zakupowy, oferujący wyselekcjonowane przez projektantów artykuły wyposażenia wnętrz ze znaczącymi rabatami.


- Uruchomienie Houzee w sumie łączyło się z inwestycją miliona złotych - mówi Tomasz Dalach, współzałożyciel Online Partners.

Houzee to nowość na krajowym rynku zakupów on-line. Dotąd polscy odbiorcy mieli dostęp wyłącznie do działających w kraju klubów zagranicznych. - Kluby zakupowe odnoszą triumfy na całym świecie. Z jednej strony konsumenci oczekują zniżek i atrakcyjnych propozycji, z drugiej są przeładowani informacją i nie chcą już więcej uczestniczyć w masowej sprzedaży. Dobrze działający klub zapewnia im nie tylko atrakcyjne oferty, ale także pomaga dokonywać wyborów, dostarcza inspiracji i daje poczucie elitarności - tłumaczy Marcin Mikołajczyk, współzałożyciel Online Partners

W branży wyposażenia wnętrz można spodziewać się w tej chwili ożywienia, co wiąże się z poprawą koniunktury na rynku nieruchomości, zwiększającymi się wymaganiami Polaków wobec komfortu i wystroju mieszkań oraz rosnącą procentową sprzedażą domów wymagających większego nakładu środków na aranżację. 

Houzee ruszył 2 września. Co tydzień w serwisie prezentowanych jest kolejne 250-300 produktów - pogrupowanych w kategorie tematyczne. - W najbliższych miesiącach będziemy w serwisie oferować ponad 500 produktów dziennie. Naszym celem jest być serwisem nr 1 dla osób szukających w sieci asortymentu z kategorii Home&Living - mówi Adam Fudala, prezes zarządu Houzee.

- Selekcja ofert jest jednym z kluczowych czynników sukcesu - tłumaczy Adam Fudala. - Produkty oferowane na www.Houzee.pl są starannie dobierane przez zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie aranżacji wnętrz, designu i najnowszych trendów. Stawiamy również na znane marki i wysoką jakość. Już w tej chwili współpracujemy z takimi markami jak Benetton (porcelana), Iker, Massivo czy Ziiiro.
Serwis oferuje produkty dla domu i mieszkania - od drobiazgów ożywiających wnętrza (typu poduszki, wazony, obrazy) poprzez unikatowe sprzęty codzienne (np. sztućce, porcelanę) aż do mebli. W przyszłości planowany jest również asortyment outdoorowy, sezonowy, a także artykuły dla dzieci i zwierząt.

Firma zatrudnia już kilkanaście osób, a kolejne dołączają właśnie do zespołu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane