PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

TXM textilmarket w Dekadzie Sieradz

Autor: pr 11 marca 2016 09:42

Dyskont odzieżowy TXM textilmarket poszerzy grono najemców Dekady Sieradz, galerii handlowej należącej do grupy Dekada SA.

Zgodnie z nowo podpisaną umową najmu, firma zajmie lokal o powierzchni 198 mkw., w którym oferować będzie szeroki wybór ubrań dla całej rodziny, akcesoriów i tekstyliów domowych. Obecnie firma posiada ponad 330 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz na Słowacji i w Czechach. 

Dekada Sieradz to największa galeria handlowa w regionie o powierzchni całkowitej ponad
12 tys. mkw. Wśród najemców znajdują się m.in. długo oczekiwane w Sieradzu brandy odzieżowe: H&M i C&A, a grono kluczowych najemców stanowią TESCO, MEDIA EXPERT, ROSSMANN, MOHITO, CCC, BIG STAR, EMPIK oraz KINO CINETRIX 6D. 
Za komercjalizację Dekady Sieradz odpowiada BOIG Property Consulting.

Dziesięć obiektów sieci pod wspólną nazwą DEKADA działa już w Brodnicy, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Planowane są także inwestycje w Ciechanowie, Nysie i Łowiczu oraz razem z PKP centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć DEKADA ma obejmować co najmniej 20 obiektów w całej Polsce. Głównymi najemcami galerii i centrów handlowych DEKADA są największe sieci sklepów w Polsce: spożywcze, RTV i AGD, odzieżowe, obuwnicze, drogeryjne, apteczne i inne oraz sieciowe firmy usługowe i gastronomiczne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • anik 2016-03-14 01:46:06

  nic nie wiem, ale pewnie bym wiedział gdyby było.

 • tukol 2016-03-13 02:06:29

  było jekieś specjalne otwarcie media expert? Z tego co wiem to chyba największa atrakcja zwykle, więc czy coś mnie ominęło?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,99

 • Śr

  4,03

 • Min

  2,82

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane