PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Tymczasowy sklep Biedronki zdał egzamin, w Mielnie powstanie standardowa placówka

Autor: gk24.pl 22 września 2014 09:58

Tymczasowa konstrukcja sklepu Biedronka w Mielnie została zdemontowana w miniony weekend. To był jedyny market tej sieci, który przez lipiec i sierpień działał w namiocie - podaje portal gk24.pl.

Właściciel Biedronki jest nadal zainteresowany uruchomieniem w tej lokalizacji tradycyjnego sklepu sieci. - Decyzja o otwarciu sklepu w Mielnie była poprzedzona dokładnymi analizami, uwzględniającymi przede wszystkim zapotrzebowanie na sklepy sieci Biedronka wśród turystów i lokalnej społeczności - podało JMP w oświadczeniu dla gk24.pl.

Jeronimo Martins Polska kupił od prywatnego właściciela działkę po dawnym ośrodku Jantar w Mielnie. Firma uzyskała warunki zabudowy w gminie i ma stawiać na niej swój sklep. Zgodnie z projektem będzie to ładny, stylowy obiekt, w żaden sposób nieprzypominający typowego blaszaka. Jego front wysokością i architekturą, zgodnie z wytycznymi konserwatora zabytków, ma być dostosowany do sąsiedniej zabudowy. Będzie dwukondygnacyjny z półokrągłym dachem - informuje gk24.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane