Uczestnik MasterChefa promuje wędliny Hańderek

Autor: pr 27 września 2016 12:28

Uczestnik MasterChefa promuje wędliny Hańderek Fot. mat.pras.

Półfinalista II edycji MasterChefa i autor Imprezownika kulinarnego – Charles Daigneault promuje markę HAŃDEREK. Podbeskidzka firma właśnie rozpoczęła współpracę z utalentowanym kulinarnie Kanadyjczykiem. Szeroko zakrojony obszar wspólnych działań przewiduje wiele ciekawych form interakcji. Fani zarówno Charlesa, jak i markowych wyrobów wędliniarskich producenta z Buczkowic będą regularnie zaskakiwani różnorodnymi wydarzeniami.

Firma spod Żywca nową kampanią chce rozszerzyć zasięg dotarcia do nowego odbiorcy, zaprezentować im swoją doskonałą pod względem jakości i smaków ofertę wędlin oraz dostarczyć nowych wrażeń społeczności aktywnej w social media.

- Bardzo cieszymy się z rozpoczynającej się właśnie współpracy, która obejmie już znane i mniej znane produkty grup: Z Dymnej Chaty, Biesiada Polska, Z Polskiego Dwora, Chluba Domu, Upieczone, Ze Wsi Buczkowice. W ramach wspólnych działań przewidujemy wiele dodatkowych wydarzeń tj. pokazy kulinarne, video-przepisy z udziałem Charlesa, wiele konkursów skierowanych do kanału social media oraz bezpośrednich klientów odwiedzających nasze sklepy firmowe oraz liczne punkty handlowe, w których dostępne są nasze wędliny. Nasz przekaz marketingowy skierowany będzie również do stale rozwijającej się przestrzeni „gotowania internetowego” mam tu na myśli „głodnych” nowych produktów wysokiej jakości blogerów, których świeżość spojrzenia na slowfood imponuje i inspiruje - mówi Krzysztof Szyndler, marketing manager firmy Hańderek.

Działania promocyjne obejmą również zasięgiem media telewizyjne. Planowana jest produkcja spotu reklamowego i jego emisja oraz niebanalne materiały BTL i POS. Współpraca przewidziana jest do końca roku 2017.

Zaplanowane, długofalowe działania marketingowe mają na celu wzmocnić wizerunek firmy i rozszerzyć obszar dotarcia do nowych konsumentów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,20

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane